Ndërron jetë 26-vjeçari, u qëllua për kondicionerin

Arrestohen 5 persona, 2 shpallen në kërkim 26-vjeçari Indrit Çelaj, i cili u plagos me plumb në kokë paraditen e të enjtes, nuk ka mundur të mbijetojë. Ai ka ndërruar jetë këtë të premte në Spitalin e Traumës, ku qëndronte në gjendje kome. Policia ka shpallur në kërkim vëllezërit Griseldo dhe Albano Kusi. Këta dyshohet … Continue reading Ndërron jetë 26-vjeçari, u qëllua për kondicionerin