renThuajse të gjitha mediat ndërkombëtare kanë komentuar ndryshimin e papritur të aktores Hollywood-ane Renee Zellweger.

Zellweger u shfaq në publik pas gati 5 muajsh, në edicionin e 21 të “Elle’s women Awards në Hollywood”, me një fytyrë totalisht të trasformuar nga ndërhyrjet kirurgjikale.

Aktorja 44- vjeçare ka lënë me gojë hapur publikun, me ndryshimin rrënjësor të pamjes së saj, që është konsiderur si një “shok”.

Menjëherë kanë nisur edhe kritikat dhe talljet për të në rrjete sociale.

tvklan.al