Në 17 Qershor nis Premier LeagueNë 17 Qershor nis Premier League

19:19 28/05/2020

Pritet veten “OK” nga federata

Premier Liga do të rinisë me 17 Qershor. Klubet ranë dakord që në këtë datë të luhen ndeshjet e prapambetura. Më tej më 20 dhe 21 Qershor të zhvillohen sfidat e javës së 30.

Sezoni do të përfundojë në fillim të muajit Gusht. Pritet që ky plan të ratifikohet edhe nga Federata Angleze e Futbollit.

Tv KlanTë ngjashme