Në gjendje të rëndë gruaja e viktimës nga zjarri, dërgohet në Tiranë për ndihmë të specializuar


Në gjendje të rëndë gruaja e viktimës nga zjarri, dërgohet në Tiranë për ndihmë të specializuar

20:05 03/08/2021

Gruaja e të ndjerit Andrea Haxhiaj që humbi jetën pak orë më parë si pasojë e flakëve në fshatin Asim Zeneli, është transportuar me urgjencë për në kryeqytet për ndërhyrje të specializuar.

Ajo ka pësuar plagë dhe djegie të rënda dhe për pasojë ka nevojë për mjekim të specializuar.

Bashkëshorti i saj humbi jetën teksa përpiqej të shuante flakët që shpërthyen pranë banesës së tyre. /tvklan.al


Të ngjashme