Nëna e Nora Istrefit përfundon në spital


Nëna e Nora Istrefit përfundon në spital

23:00 22/09/2020

Këngëtarja e njohur Nora Istrefi së fundmi ka njoftuar përmes një postimi në Instastory se nëna e saj është shtruar në spital dhe i është nënshtruar një operacioni.  Arsyen shëndetësore nuk e ka bërë të ditur.

Nora ka publikuar një foto të së ëmës dhe tregon se tani është në gjendje shëndetësore të mirë dhe për këtë gjë falenderon mjekët që janë kujdesur.

“Faleminderit për kujdesin maksimal drejt shërimit të mamit”, ka shkruar Nora./tvklan.alTë ngjashme