Nëntori i ngrohtëNëntori i ngrohtë

20:20 11/11/2019

Si parashikohet moti për fundin e muajit

Vjeshta po ndihet vetëm gjatë Nëntorit. Sipas Meteoalb ky do të jetë një muaj i lagësht. Pavarësisht reshjeve të këtyre ditëve prurjet ende nuk janë në nivelet e duhura.

Për shkak të thatësirës së madhe të dy muajve të parë të vjeshtës dhe sidomos të muajit Tetor që nuk ka patur fare reshje shiu.

Edhe Nëntori do të mbyllet me temperatura më të ngrohta se sa janë karakteristikat e kësaj stine.

Klan PlusTë ngjashme