Nëse doni të dukeni bukur këtë dimër, ky është trendi që po magjepsen të gjithë

Nëse doni të dukeni bukur këtë dimër, ky është trendi që po magjepsen të gjithë

10:27 12/01/2020

Dekada e viteve ’80 është aq e popullarizuar këtë dimër sa që sjell detaje magjepsëse dhe theksi është tek shkëlqimi, me tone metalike ose ari.

Nëse dëshironi të bëni një ndryshim në gardërobën tuaj, atëherë mirë do të ishte mirë që të shikoni se cili është trendi i fundit që të gjithë po fiksohen dhe duken kaq bukur.

Nëse nuk dini se çfarë të zgjidhni apo ku të përqendroheni, më poshtë janë disa modele që mund t’ju ndihmojnë sadopak. /tvklan.al


Grupi
LAJMET
Të ngjashme
Grupi