Nga model në fenomen

Nga model në fenomen

20:05 06/09/2019

Një grua ka zgjedhur një mënyrë të pazakontë për të treguar koleksionin e saj të unazave në Facebook.

Ajo përdori hardhucën e saj si model për bizhuteritë, pasi nuk donte të tregonte gishtat e saj. 

Gruaja vendosi unazat në kokën e kafshës së saj, Cleo dhe i shpërndau fotografitë në një grup në Facebook.

Nuk kaloi shumë dhe të gjithë u dashuruan pas Cleos. Duke marrë shkas nga fakti që unazat mbi kokën e tij dukeshin si kurorë, e quajtën “Mbreti Hardhuc”./tvklan.al

Të ngjashme