Nicki Minaj, poza të nxehta me “mikun” e saj

Nicki Minaj, poza të nxehta me “mikun” e saj

10:07 29/03/2015 nicki-minaj-meek-millZërave për një lidhje të mundshme mes Nicki Minaj dhe reperit Meek Mills, këngëtarja iu është përgjigjur me disa fotografi në Instagram.

E veshur vetëm me të brendshme dhe një rrjetë, Minaj ka realizuar disa fotografi tepër provokuese në prehërin e 26 – vjeçarit.

Të dy reperët aktualisht ndodhen në turin botëror të 32 – vjeçares Minaj, ndërsa siç shkruan edhe revista InTouch, fotografitë në fjalë ishin mënyra më efektive për të përforcuar zërat se mes tyre ka më shumë sesa miqësi.

tvklan.al
Të ngjashme
UKT