Nicky Minaj e duan të gjithë në shtrat!


Nicky Minaj e duan të gjithë në shtrat!

10:05 27/01/2020

Konfliktohet dhunshëm burri dhe ish i dashuri i këngëtares

Nicky Minaj bëhet mollë sherri mes bashkëshortit dhe ishit të saj. Ngjarja ka ndodhur në mes të një dyqani, ku është krijuar një skenë jo e pëlqyeshme. Mes Kenneth dhe Meek ka nisur sherri pa e kuptuar.

Ndërkohë, 37-vjeçarja është munduar të qetësojë situatën duke i bërtitur në fytyrë ishit të saj, ndaj dhe ekipi i sigurisë së dyqanit u detyrua ta nxjerrë jashtë ish-partnerin e këngëtares. Në video dëgjohen edhe reperët duke bërtitur.

Klan Plus
Të ngjashme