Nicky Minaj: Unë bëj çfarë të dua

Nicky Minaj: Unë bëj çfarë të dua

09:31 20/11/2014 Nicky Minaj

Asgjë dhe askush nuk e ndal reperen e famshme Nicky Minaj të bëj në jetë atë që do.

Në një intervistë për revistën “Complex”, këngëtarja që “tërbon” gjininë mashkullore, ka rëfyer planet për të ardhmen.

“Kam ambicie dhe ëndrra ekstreme, jam e bindur që mund t’i realizoj, sepse jam në një pikë të karrierës që mund të bëj gjithçka, duke ia mbyllur gojën të gjithve” – është shprehur Minaj.

Ndërsa sa i përket jetës private, këngëtarja rrëfen se në pak vite mund të martohet dhe të ketë disa fëmijë.

M.S
Të ngjashme
UKT