Nga data 10 Shkurt, nga e hëna në të shtunë, ora 11:00, chef-i i kuzhinës Arvin Kita dhe një ndër aktoret më të dashura shqiptare, Mariana Kondi do t’ju shoqërojnë me gatime tradicionale dhe moderne në ekranin e Tv Klan.

Argëtim dhe humor, batuta dhe shije, premtojnë dy “moderatorët”, e kthyer tashmë në “ikona” të fushave ku janë dedikuar: kulinari dhe aktrim. /tvklan.al