Nisin përgatitjet e Eurovision-it, Anxhela Peristeri merr vëmendjen e të gjithëveNisin përgatitjet e Eurovision-it, Anxhela Peristeri merr vëmendjen e të gjithëve

13:30 17/05/2021

Anxhela Peristeri pritet të ngjitet në skenën e Eurovisionit me 20 Maj. Këngëtarja, e cila do të interpretojë hitin “Karma”, ka udhëtuar prej disa ditësh drejt Roterdamit për përgatitjet e fundit për netët finale të festivalit.

Nëpërmjet një postimi, Anxhela ka treguar se ka shkëlqyer me paraqitjen e saj në tapetin e kuq. Këngëtarja shfaqet me një fustan të ngushtë, të punuar nga një stilist shqiptar, me të cilin është shprehur se është ndier si një mbretëreshë.

Peristeri mori vëmendje të madhe dhe gjatë provave. Këngëtarja zbuloi gjithashtu pak nga veshja që do të ketë gjatë performancës. Më parë, ajo ka treguar se i ka kushtuar një rëndësi të madhe veshjesh, me të cilën ka punuar për më shumë se dy muaj.

Festivali  këngës në  Eurovision do të mbahet në Holandë nga data 18 deri më 22 Maj.

Klan News


Të ngjashme