Edhe diçka që nuk e prisnim kurrë ta shihnim, Kylie Jenner me flokë kaq të shkurtër!

Ky model na kujton shumë Kris, nënën e saj. Madje Kylie kur bëri publike fotot, shkroi “Kris Jenner po dridhet tani”.

Mesa duket Kylie ka hequr zgjatimet në mënyrë që të rrijë sa më origjinale dhe të kujdeset për shëndetin e saj të flokëve, duke u ndjerë komode me gjatësinë e tyre reale. Ajo që vëmë re dhe në fotot e fundit është grimi minimal. Kylie po jep mesazhe vërtet të bukura për vajzat, që ta duan veten siç janë.

Nisur nga modeli i saj i flokëve, ne kemi zgjedhur disa opsione për ju në rast se doni të guxoni këtë fillim viti:

/tvklan.al