Një shqiptare mes yjeve të Victoria’s Secret – TV KLAN

Një shqiptare mes yjeve të Victoria’s Secret

Tika Camaj renditet mes 12 femrave më seksi

E bukur, elegante dhe kampione në artet marciale. Quhet Tika Camaj dhe është hyrja më e re në klasifikimin e femrave më seksi të planetit.

30-vjeçarja me origjinë shqiptare ka bërë që të gjithë ta kthejnë vëmendjen tek ajo, pasi Ëap Magazine e renditi në mesin e 12 femrave më seksi, mes të cilave është edhe Belen Rodriguez.

Tika është përfaqësuesja e parë shqiptare në shtëpinë e modës Victoria’s Secret.

Ajo ka sfiluar për marka të ndryshme  si D&G , Gucci, Just Cavali, Jimmy Choo etj, duke e shtuar kështu numrin e modeleve të suksesshme shqiptare nëpër botë.

Tv Klan

Kategori
Lajmet KryesoreShowBizTe funditTë gjitha
0 Komente

Përgjigju

*

*