Një shqiptare shkruan këngën e fundit të Sia-sNjë shqiptare shkruan këngën e fundit të Sia-s

14:30 02/05/2020

Këngëtarja australiane Sia ka publikuar këngën e saj më të re të titulluar “Saved My Life”. I gjithë klipi është xhiruar në kushte karantine.

Por teksti këtë herë nuk është shkruar nga vetë Sia, por nga një shqiptare. Dua Lipa është tekstshkruesja e këngës dhe se ky bashkëpunim është mjaft gjenial. 

Debutimi i Duas si tekstshkruese pritet të ketë sukses po aq të madh. Klipi sigurisht paraqet Sia-n me fytyrën e saj të fshehur pas një abazhuri.

Sia prrformoi për herë të parë gjatë pandemisë në programin “COVID is No Joke Live”. Eventi përfshinte një sërë komedish dhe mesazhe për të ndihmuar në mbledhjen e fondeve kundër COVID-19.

Klan PlusTë ngjashme