Nudo, por me çanta të shtrenjta


Nudo, por me çanta të shtrenjta

18:49 16/07/2020

Modelet sjellin trendin provokues në rrjetet sociale

Nudo me çantë të shtrenjtë, si veli i vetëm që mbulon aq sa mundet pjesët intime. Ky është trendi më i fundit që kanë sjellë modelet.

Dhe madje janë legjendat e pasarelave në vitet ‘90, si Naomi Campbell apo Klaudia Schiffer që sjellin pozat më të nxehta.

Irina Shayk nuk mund të mungonte me sharmin e saj rus, ku çantën e ka kombinuar me buzët e kuqe.

Brezi i ri i supermodeleve përfaqësohet nga Gigi dhe Bella Hadid.

Qëllimi fillestar ishte reklamimi i çantave, por më pas u bë rutinë e shumë blogereve apo vajzave të famshme të Instagramit.

Tv Klan
Të ngjashme