Nuk ka të ndalur, Capital T sjell surprizën e re për fansat


Nuk ka të ndalur, Capital T sjell surprizën e re për fansat

10:19 23/08/2020

Kjo padyshim duket se është vera e Capital T, pasi reperi i njohur nuk ka të ndalur. Brenda një kohe të shkurtër, ai ka sjellë një numër të madh produksionesh muzikore, disa prej tyre bashkëpunime.

View this post on Instagram

Ku me majt distance hajt 😝🍫🇧🇷🍹

A post shared by Capital T (@truekapo) on Aug 16, 2020 at 4:49am PDT

Së fundmi, Capital ka publikuar edhe këngën e re, e cila mban titullin  “Braziliane”.

Capital T publikoi në rrjetin e tij social Instagram një foto i rrethuar nga disa vajza, duke paralajmëruar në këtë mënyrë fansat e tij se diçka e re po vinte.

Kënga tashmë gjendet në You Tube dhe është tejet ritmike.

Prej muajsh, Capital T ka bërë të ditur se do publikojë albimin e tij të ri me një emër krejt të veçantë “Skulpturë”./tvklan.al


Të ngjashme