“Nuk tregove fare dashuri në takim”, Xhoni-Sellmës: Normal që jo, kisha frikë


“Nuk tregove fare dashuri në takim”, Xhoni-Sellmës: Normal që jo, kisha frikë

16:29 08/12/2021

Xhoni dhe Sellma janë përplasur ditën e sotme në ‘Love Story Talk’, pasi deklaratave të konkurrentes se ajo nuk nuk ka frikë nga asnjë vajzë.

Por edhe pse ndihet e sigurt, ajo dhe Xhoni janë shprehur se në takimin mes tyre nuk ka patur dashuri. Fronisti tha se nuk kishte dashuri, pasi ai kishte frikë pasi sipas tij Sellma nuk kishte treguar asgjë për veten.

Sellma: Në takimin tonë ti nuk ke treguar fare dashuri.

Xhoni: Po normal që nuk kam treguar se kam frikë.

Sellma: Pse të kesh frikë?

Xhoni: Të kam pasur përballë dhe nuk ke treguar diçka.

Sellma: Unë nuk I kam bërë reklamë fare vetes.  Madje Xhensila tha ‘unë nuk  e njoh se kush është Sellma’. Unë nuk e kam treguar fare veten.

Zhaklin: O Sellma ti nuk ke konkurrencë se mendon se je e bukura mes shoqeve. Për cilën arsye mendon se nuk ke konkurrencë.

Sellma: Nuk ndjej konkurrencë.

Zhaklin: Po si e konsideron si një konkurs bukurie?

Sellma: Jo nuk e shikoj si konkurs bukurie.

Zhaklin: Vajzat ti nuk i ke parë./tvklan.al
Të ngjashme