Nusja me vello në aeroportin Rinas (17 tetor 1998)Nusja me vello në aeroportin Rinas (17 tetor 1998)

15:51 17/10/1998

Në aeroportin e Rinasit ka me mijëra udhëtarë të cilët udhëtojnë për turizëm apo për të ikur pas pushimeve të bëra në Shqipëri për në qytetet ku vazhdojnë jetët e tyre. Si rrallë herë, në aeroport udhëton një vajzë e veshur me fustan nusërie e shoqëruar nga bashkëshorti i saj. Çifti duket entuziast dhe të lumtur që po nisen drejt një udhëtimi me avion për të vazhduar ceremoninë tjetër të dasmës me shtetin ku jetojnë. Për punonjësit e aeroportit Rinas është hera e parë që ndeshen me diçka të tillë.

Pamje nga Aeroporti i Rinasit./tvklan.al

Gazetar : Eduart FrangajTë ngjashme