Operacion antidrogë, arrestohen 4 shqiptarë – TV KLAN

Operacion antidrogë, arrestohen 4 shqiptarë

Itali- Një operacion antidrogë i kryer nga policia e Firences në bashkëpunim me prokurorinë ka vënë në pranga katër shqiptarë dhe një italian.

Referuar medias italiane “FirenzeToday” tre prej tyre janë lënë në “arrest me burg”, ndërsa dy të tjerë në detyrim paraqitje.

Gjithashtu mësohet se operacioni është ende në vazhdim dhe policia do të mbajë një konferencë ku do të japë detaje të tjera./tvklan.al

Kategori
KronikeTe funditTë gjitha
0 Komente

Përgjigju

*

*