OPINION – CFARE PO BEN META? – TV KLAN

OPINION – CFARE PO BEN META?

Emision: 11.06.2019

Të ftuar:

Mustafa Nano
Alfred Peza
Armand Shkullaku
Robert Rakipllari

Kategori
OPINION
1 Koment
 • Fancesk dedaj
  12 Qershor 2019 at 22:39
  Përgjigju

  Ne jemi popull me idiskriminuar ne Europe, dhe kji zdo te thote se jemi populli me i keq ne po ne Europe. Nese na perbuzin duhet pare se pse? Mendoj se politika eshte ajo qe e ka kapur peng nje komb, ose me mire Meta me bllok, Rama vetem me €2000 apo Basha 230 Milionsh. Populli duhet te hap syte, te ndergjegjesohet dhe te bojkotoje cdo kontakt me keta gjakpires, talles dhe te pashpiret.
  Poshte politika e pa politik dhe e pa shpirte e popullit shqiptare.

 • Përgjigju

  *

  *

  Emisione