OPINION – NGJARJA E KAVAJES, FAKTE TE REJA! – TV KLAN

OPINION – NGJARJA E KAVAJES, FAKTE TE REJA!

Emision: 07.02.2019

Të ftuar:

Mustafa Nano – Gazetar
Mark Marku – Petagog
Iris Luarasi – Petagoge
Belina Budini – Petagoge
Julian Zyla – Analist
Ylli Manjani – Ish Ministër i Drejtësisë
Redi Shehu – Studiues

Në lidhje te drejtpërdrejte: Klodiana Lala – Gazetare

Gazetarja Klodiana Lala ka thënë sot në studion e emisionit “Opinion” se djali që shantazhonte vajzën e mitur përmes videos së realizuar me të, e ka përdorur shantazhin e tij për të përfituar para. Sipas asaj që shihet edhe në dosjen e ngjarjes së Kavajës, vajza ka mësuar se shoku i saj u merrte para djemve të tjerë që kryenin marrëdhënie seksuale me të dhe kjo histori do të merrte fund, kur ai të mblidhte lekët që blinte një pajisje elektronike.

“Përpara se të paraqiste kallëzimin penal e mitura ka ardhur në dijeni të faktit se djemtë po bënin plane që ajo të kryente marrëdhënie seksuale me shumë djem të tjerë dhe me lekët që do ti jepnin ata pasi të kryenin marrëdhënie seksuale i mituri A do të blinte pajisje lojërash në internet. Pasi e ka pyetur shtetasin A lidhur me ketë fakt ky i fundit e ka pohuar duke i thënë se sapo të blinin pajisjet do ta mbyllnin si muhabet”, thuhet në dosje.

*******************************

Te pathenat e Konkresit te Lushnjes!

Kategori
OPINION
0 Komente

Përgjigju

*

*Emisione