Opinion – On & Off Record_Seria 1 (09 tetor 2012)


Opinion – On & Off Record_Seria 1 (09 tetor 2012)

15:43 09/10/2012

Puntata e sotme në emisionin “Opinion” ka sjellë për publikun, momentet komike dhe gazmore të të ftuarve pas fikjes së kamerave. Të qeshura, batuta, biseda miqësore, diskutime por edhe debate mes të ftuarve./tvklan.al


Të ngjashme