Orges Shehi, trajneri i ri i Tiranës

Orges Shehi, trajneri i ri i Tiranës

23:58 26/01/2021

Zëvendëson Nevil Deden e larguar

Orges Shehi do të jetë trajneri i Tiranës. Ai do të zëvendësojë Nevil Deden e larguar para ndeshjes me Laçin. Shehi ka drejtuar më parë Skënderbeun dhe Kukësin. Për Tiranën është trajneri i tretë në këtë sezon që e nisi me Emanuel Egbo.

Bardheblutë pas 16 javësh kampionat ka grumbulluar 20 pikë dhe ndodhet në vendin e gjashtë. Të martën zhvilloi stërvitjen e parë me Kukësin trajneri i ri Mirel Josa. Ai firmosi një marrëveshje për 1 vit e gjysmë.

Tv Klan

Të ngjashme