Orlando Bloom bën urimin romantik për Katy Perry


Orlando Bloom bën urimin romantik për Katy Perry

09:25 26/10/2021

Aktori 44 vjeçar ka shpërndarë një foto me të dashurën e tij, këngëtaren e njohur Katy Perry të cilën e ka uruar për ditëlindje.

Me një foto të tyre teksa ajo fryn qirinjtë e ditëlindjes, ai ka shkruajtur: ‘’Ne jetojmë jetën dhe dashurinë tonë dhe është zbavitëse. Unë do të festoj me ty sot dhe çdo ditë. Të dua.’’

Çifti janë bashkë që prej 2016 dhe prindër të një vajze të quajtur Daisy Dove Bloom.

Katy Perry po atë ditë festoi ditëlindjen e saj duke prezantuar emisionin e njohur Ellen DeGeneras, ku dhe ndau eksperieca se si është të jesh një mama e re dhe një yll Pop-i./tvklan.al
Të ngjashme