OSBE: Të hidhëruar nga humbja e parakohshme e Presidentit Bujar Nishani
OSBE: Të hidhëruar nga humbja e parakohshme e Presidentit Bujar Nishani

21:44 28/05/2022

Prezenca e OSBE në vendin tonë shpreh ngushëllimet për humbjen e ish-Presidentit Bujar Nishani.

“Jemi të hidhëruar nga humbja e parakohshme e Presidentit Bujar Nishani. Ngushëllimet tona të ndiera për familjen, të dashurit e tij dhe mbarë popullin shqiptar”, thuhet në një postim të OSBE në Twitter./tvklan.al

Të ngjashme