Osmani: E paprecedentë ajo që ndodhi dje në KQZ. Marr masa nëse përsëritet

Ushtruesja e detyrës së presidentes së Kosovës, Vjosa Osmani, ka thënë se ajo çfarë ndodhi dje në mbledhjen e KQZ-së, ku nuk u certifikuan listat e Vetëvendosjes, AAK-së dhe Nismës, është e paprecedentë. Ajo deklaroi se ky zhvillim e ka lënduar procesin zgjedhor dhe integritetin e KQZ-së. “Ajo çfarë kemi parë dje në mbledhjen e … Continue reading Osmani: E paprecedentë ajo që ndodhi dje në KQZ. Marr masa nëse përsëritet