“Osmani”, seriali që të gjithë mezi e presin vjen në Tv Klan


“Osmani”, seriali që të gjithë mezi e presin vjen në Tv Klan

21:46 27/12/2019

Seriali më i kushtueshëm dhe më i suksesshëm i të gjitha kohërave me veshje dhe skenografi mbresëlënëse. Sezoni i gjashtë me aktorin më të famshëm dhe më të paguar, Burak Özçivit. Shifra rekord shikueshmërie në çdo episod të tij si seriali më i ndjekur. Suksesi vazhdon.

Si do të rrjedhë historia e djalit të Ertugrulit, Osmani? Ai që themeloi perandorinë më të madhe të kohës… “Osmani”, produksioni më i madh me seritë e reja në televizionin më të madh shqiptar, së shpejti premierë ekskluzive vetëm në Tv Klan. /tvklan.alTë ngjashme