Padia e opozitës, reagon Rama: Gati të hetohemPadia e opozitës, reagon Rama: Gati të hetohem

15:55 04/10/2018

Kryeministri Edi Rama ka reaguar menjëherë pas padisë së PD-së dhe LSI-së ndaj tij për çështjen e denoncimit të ish-oficerit Emiljano Nuhu. Rama shkruan se është gati të hetohet.

Reagimi në Twitter:

Dy gjysmagjela të opozitës së shpërndarë më paskan kallëzuar në Prokurori në emër të heroit të filmit Babale 2🙃 I falenderoj dhe plotësisht gati të hetohem, duke pritur me durim që Prokuroria t’i nxjerrë fundin të dy Babaleve, ndërkohë që puna për Paketën Antishpifje vazhdon😊

/tvklan.alTë ngjashme