Parashikimi i motit 1 Tetor

Parashikimi i motit 1 Tetor

08:00 01/10/2019

Sipas Meteoalb, Shqipëria do të karakterizohet nga vranësira dhe kthjellime të herë pas hershme, ku vranësirat më të dukshme do të jenë në zonat malore.

Temperaturat do të luhaten nga 9 gradë Celsius në 32 gradë Celsius.

Era do të fryjë me shpejtësi 28 km/h në drejtimin veriperëndimor duke shkaktuar në det dallgëzim 2 ballë. /tvklan.al

LAJMET

Të ngjashme

KPT
KPT
UKT
UKT
Doktori