Parashikimi i motit 11 Tetor

Posta

Parashikimi i motit 11 Tetor

08:00 11/10/2019

Kthjellimet mbizotërojnë në të gjithë vendin, por herë pas here do të ketë kalime vranësirash të lehta, më të dukshme në zonat juglindore dhe veriore-veriperëndimore duke sjellë shira të izoluar. Pasditja dhe mbrëmja mbeten me kthjellime dhe vranësira kalimtare në të gjithë vendin.

Temperaturat e ajrit do të ulen lehtë në mëngjes, por mesdita ruan vlera konstante duke u luhatur nga 7°C deri në 28°C.               

Era do të fryjë e lehtë dhe mesatare me shpejtësi 35 km/h nga drejtimi veriperëndimor, duke krijuar dallgëzim 2-3 ballë./tvklan.al


Reklama
LAJMET

Të ngjashme

Reklama
UKT
UKT

Grupi