Parashikimi i motit 12 Gusht

Parashikimi i motit 12 Gusht

08:00 12/08/2019

Sipas Meteoalb, dita e sotme do të mbetet në të njëjtat kushte amtosferike. 

Diell dhe kalime vranësirash do të ketë përgjatë bregdetit dhe vranësira në mesditë në zonat malore, ku nuk përjashtohet mundësia e reshjeve të izoluara. 

Era do të fryjë me shpejtësi  7 m/sek në bregdet, duke shkaktuar në det dallgëzim 2 ballë. /tvklan.al

Të ngjashme
UKT