Parashikimi i motit 14 Shtator

Parashikimi i motit 14 Shtator

08:00 14/09/2019

Sipas Meteoalb, vendi ynë do të karakterizohet nga kthjellime dhe vranësira të herë pas hershme.

Temperaturat do të luhaten nga 13 gradë Celsius në 34 gradë Celsius.

Era do të fryjë mesatare deri e fortë me shpejtësi 60 km/h në drejtimin veriperëndimor duke shkaktuar në det dallgëzim 6 ballë. /tvklan.al

Delta
LAJMET

Të ngjashme

AZHBR
UKT
UKT
Doktori