Parashikimi i motit 15 Qershor 2019 – TV KLAN

Parashikimi i motit 15 Qershor 2019

Sipas MeteoAlb bregdeti dhe zonat e ulëta vijojnë me kthjellime gjatë gjithë ditës, por vranësira të lehta e kalimtare paraqiten zonat malore. Pasditja mbetet sërish me kthjellime në pjesën më të madhe të vendit, por vranësira të shpeshta shfaqen përgjatë kufirit lindor.

Temperaturat e ajrit do të rriten në të dy vlerat ditore duke luhatur vlerat ekstremale ditore nga 20°C mëngjesi deri në 39°C mesdita.

Era do fryjë e lehtë me shpejtësi deri 25 km/h, nga drejtimi Veriperëndimor duke gjeneruar në det dallgëzim 2 ballë./tvklan.al

Kategori
MotiTe funditTë gjitha
0 Komente

Përgjigju

*

*