Parashikimi i motit 16 Shtator

Parashikimi i motit 16 Shtator

08:01 16/09/2019

Sipas Meteoalb, Shqipëria do të karakterizohet nga kthjellime, por herë pas herë do të ketë dhe kalime vranësirash kryesisht në zonat malore.

Temperaturat do të luhaten nga 13 gradë Celsius deri në 35 gradë Celsius.

Era do të fryjë mesatare me shpejtësi 35 km/h në drejtimin veriperëndimor duke shkaktuar në det dallgëzim 3 ballë.  /tvklan.al

Delta
LAJMET

Të ngjashme

AZHBR
UKT
UKT
Doktori