Parashikimi i motit 19 Shtator

Parashikimi i motit 19 Shtator

08:01 19/09/2019

Sipas Meteoalb, Shqipëria do të karakterizohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësira.

Temperaturat do të luhaten nga 9 gradë Celsius në 31 gradë Celsius.

Era do të fryjë me shpejtësi mesatare deri e fortë me shpejtësi 40 km/h në drejtimin veriperëndimor duke shkaktuar në det dallgëzim 4 ballë. /tvklan.al

LAJMET
Të ngjashme
KPT
KPT
UKT