Parashikimi i motit 2 Tetor

Parashikimi i motit 2 Tetor

08:00 02/10/2019

Sipas Meteoalb, Shqipëria do të karakterizohet nga kthjellime dhe vranësira të herë pas hershme, ku vranësira më të dukshme do të ketë në zonat veriperëndimore.

Temperaturat do të luhaten nga 10 gradë Celsius në 30 gradë Celsius.

Era do të fryjë me shpejtësi 55 km/h në drejtimin jugor duke shkaktuar në det dallgëzim 5 ballë. /tvklan.al

LAJMET

Të ngjashme

KPT
KPT
UKT
UKT
Doktori