Parashikimi i motit 21 Shtator

Parashikimi i motit 21 Shtator

08:02 21/09/2019

Sipas Meteoalb, Shqipëria do të vijojë me kthjellime dhe vranësira të herë pas hershme në zonat bregdetare dhe në zonat e ulëta, por vranësira më të theksuara do të ketë në zonat verilindore dhe lindore.

Temperaturat e ajrit do të luhaten nga 8 gradë Celsius në 31 gradë Celsius.

Era do të fryjë me shpejtësi 38 km/h në drejtimin veriperëndimor duke shkaktuar në det dallgëzim 3-4 ballë. /tvklan.al

LAJMET
Të ngjashme
KPT
KPT
UKT