Parashikimi i motit 22 Gusht

Parashikimi i motit 22 Gusht

08:00 22/08/2019

Sipas Meteoalb, vendi ynë do të karakterizohet nga kthjellime në zonat bregdetare dhe të ulëta, por në zonat malore do të ketë kalime vranësirash.

Temperaturat do të luhaten nga 13 gradë Celsius në 37 gradë Celsius.

Era do të fryjë me shpejtësi 38 km/h në drejtimin veriperëndimor duke shkaktuar në det dallgëzim 3 ballë. /tvklan.al

LAJMET
Të ngjashme
Delta

UKT