Parashikimi i motit 23 Shtator

Parashikimi i motit 23 Shtator

08:00 23/09/2019

Sipas Meteoalb, Shqipëria do të karakterizohet nga altnernime kthjellimesh dhe vranësirash.

Temperaturat do të luhaten nga 10 gradë Celsius në 30 gradë Celsius.

Era do të fryjë me shpejtësi 60 km/h në drejtimin jugperëndimor duke shkaktuar në det dallgëzim 6 ballë. /tvklan.al

LAJMET

Të ngjashme

KPT
KPT
UKT
UKT
Doktori