Parashikimi i motit 24 Maj – TV KLAN

Parashikimi i motit 24 Maj

Sipas Meteoalb, Shqipëria do të karakterizohet nga kthjellime dhe vranësira të herë pas hershme, por vranësira më të theksuara do të ketë në zonat lindore.

Pas mesditës do të ketë zhvillim të vranësirave, kryesisht në zonat veriore dhe verilindore, ku reshjet e shiut do të jenë në formë rrebeshi.

Temperaturat do të variojnë nga 8 gradë Celsius në 25 gradë Celsius. Era do të fryjë me shpejtësi 30 km/h në drejtimin veriperëndimor duke shkaktuar në det dallgëzim 2-3 ballë. /tvklan.al

Kategori
MotiTe funditTë gjitha
0 Komente

Përgjigju

*

*

Emisione