Parashikimi i motit 25 Qershor

Parashikimi i motit 25 Qershor

08:02 25/06/2019

Sipas Meteoalb, Shqipëria do të karakterizohet nga kthjellime dhe vranësira kalimtare, ku më të dukshme do të jenë në zonat jugperëndimore. Vranësira dhe reshje shiu do të ketë në zonat verilindore.

Temperaturat do të variojnë nga 14-35 gradë Celsius. Era do të fryjë me shpejtësi 45 km/ në drejtimin veriperëndimor duke shkaktuar në det dallgëzim 4 ballë. /tvklan.al

Të ngjashme

Grupi

Kallezo