Parashikimi i motit 25 Shtator

Parashikimi i motit 25 Shtator

08:00 25/09/2019

Sipas Meteoalb, paraditja do të vijojë me kthjellime dhe vranësira të herë pas hershme, por vranësira më të dukshme do të ketë në zonat veriperëndimore.

Edhe pasditja do të vijojë me të njëjtat kushte atmosferike. Temperaturat do të luhaten nga 8 gradë Celsius në 29 gradë Celsius.

Era do të fryjë me shpejtësi 30 km/h në drejtimin veriperëndimor duke shkaktuar në det dallgëzim 3 ballë. /tvklan.al

LAJMET

Të ngjashme

KPT
KPT
UKT
UKT
Doktori