Parashikimi i motit 27 Nëntor

Parashikimi i motit 27 Nëntor

07:56 27/11/2019

Sipas Meteoalb, Shqipëria do të karakterizohet nga vranësira dhe reshje shiu, më të dukshme në zonat malore dhe perëndimor.

Temperaturat do të luhaten nga 1 gradë Celsius në 19 gradë Celsius.

Era do të fryjë me shpejtësi 45 km/h në drejtimin jugor duke shkaktuar në det dallgëzim 4-5 ballë. /tvklan.al


Grupi
LAJMET
Të ngjashme
Grupi