Parashikimi i motit 27 Qershor

Parashikimi i motit 27 Qershor

08:01 27/06/2019

Për ditën e sotme, moti parashihet të jetë i kthjellët dhe me vranësira të pakta në  zonat malore. Era do të fryjë me drejtim nga Verilindja me shpejtësi 10-15 m/sek në bregdet.

Valëzimi i forcës 4 me lartësi vale 0,5–1,5  metër në det të hapur. Temperaturat do të luhaten nga 19 gradë Celsius në zonat e ulëta në 40 gradë Celsius maksimalja në zonat bregdetare. /tvklan.al

Të ngjashme

Grupi

Kallezo