Parashikimi i motit 3 Tetor

Parashikimi i motit 3 Tetor

08:00 03/10/2019

Sipas Meteoalb, Shqipëria do të karakterizohet nga vranësira dhe reshje shiu.

Në pjesën e dytë të ditës, shirat do të zhvendosen në zonat lindore, por gjatë natës shirat do të rikthehen në të gjithë vendin. Temperaturat e ajrit do të luhaten nga 9 gradë Celsius deri në 25 gradë Celsius.

Era do të fryjë me shpejtësi 60 km/h në drejtimin jugor duke shkaktuar në det dallgëzim 5-6 ballë. /tvklan.al


Delta
LAJMET

Të ngjashme

KPT
KPT
UKT
UKT
Doktori