Parashikimi i motit 30 Shtator

Parashikimi i motit 30 Shtator

08:00 30/09/2019

Sipas Meteoalb, Shqipëria do të karakterizohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash. Vranësirat do të jenë më të theksuara në zonat malore.

Temperaturat do të luhaten nga 8 gradë Celsius deri në 32 gradë Celsius.

Era do të fryjë me shpejtësi 30 km/h në drejtimin jugperëndimor duke shkaktuar në det dallgëzim 3 ballë. /tvklan.al

LAJMET

Të ngjashme

KPT
KPT
UKT
UKT
Doktori