Parashikimi i motit 30 Tetor

Posta

Parashikimi i motit 30 Tetor

08:00 30/10/2019

Sipas Meteoalb, Shqipëria do të vijojë nën ndikimin e një moti të kthjellët dhe vranësirave kalimtare.

Ndërsa gjatë pasdites do të ketë zhvillim të vranësirave duke gjeneruar reshje shiu në zonat qëndrore dhe jugore.

Temperaturat do të luhaten nga 3 gradë Celsius në 24 gradë Celsius.

Era do të fryjë me shpejtësi 25 km/h në drejtimin verilindor duke shkaktuar në det dallgëzim 1 ballë. /tvklan.al


Reklama
Grupi
LAJMET

Të ngjashme

Reklama
UKT
Grupi
UKT