Parashikimi i motit 31 Tetor

Posta

Parashikimi i motit 31 Tetor

08:00 31/10/2019

Sipas MeteoAlb, Shqipëria do të vijojë me kthjellime dhe vranësira të herëpashershme, ku do të ketë edhe reshje shiu më të dukshme do të jenë në zonat veriore. Por gjatë mbrëmjes do të kemi një përmirësim gradual të kushteve atmosferike.

Temperaturat do të luhaten nga 3 gradë Celsius në Ersekë në 23 gradë Celsius në Sarandë dhe Tiranë.

Era do të fryjë me shpejtësi 35 km/h në drejtimin verior duke shkaktuar në det dallgëzim 3 ballë. /tvklan.al


Reklama
Grupi
LAJMET

Të ngjashme

Reklama
UKT
Grupi
UKT